Node authorize link (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: node
pa: ਨੋਡ
