Node clone (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Clone
cs: Klonovat

en: Clone of !title
cs: Klon z !title

en: clone
cs: klonovat
