Node clone (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Clone
fi: Kloonaa

en: clone
fi: kloonaa
