Node clone (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Omitted content types
lv: Izlaistie satura tipi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Clone
lv: Klonēt

en: clone
lv: klonēt
