Node clone (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ
