Node clone (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Clone
vi: Nhân bản
