Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ
