Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Omitted content types
da: Udeladte indholdstyper

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Clone
da: Klon

en: Are you sure you want to clone %title?
da: Er du sikker på du vil kopiere %title?

en: Clone of !title
da: Kopi af !title

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
da: Kopien gemmes ikke i databasen før du har indsendt formularen.

en: Clone link
da: Kopiér link

en: clone
da: klon

en: Clone menu links
da: Kopiér menu-links
