Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: clone
el: κλωνοποίηση
