Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Clone
it: Clona

en: Clone of !title
it: Clone di !title

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
it: Questo clone non sarà memorizzato nel database finché non sarà salvato.

en: clone
it: duplica
