Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Omitted content types
pl: Pomijane rodzaje zawartości

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Clone
pl: Klonuj

en: Should the publishing options ( e.g. published, promoted, etc) be reset to the defaults?
pl: Czy opcje publikowania (np. opublikowany, promowany, itd.) mają zostać przywrócone do ustawień domyślnych?

en: Method to use when cloning a node
pl: Metoda wykorzystywana poczas klonowania węzła

en: Pre-populate the node form fields
pl: Wstępne wypełnienie pola formularza węzła

en: Save as a new node then edit
pl: Zapisz jako nowy węzeł i edytuj

en: Confirmation mode when using the "Save as a new node then edit" method
pl: Tryb potwierdzenia podczas używania metody "Zapisz jako nowy węzeł i edytuj"

en: Require confirmation (recommended)
pl: Wymagaj potwierdzenia (zalecane)

en: Bypass confirmation
pl: Pomiń potwierdzenie

en: A new node may be saved immediately upon clicking the "clone" tab when viewing a node, bypassing the normal confirmation form.
pl: Nowy węzeł może zostać natychmiast zapisany po wybraniu karty "klonuj" podczas przeglądania węzła, pomijając normalny formularz potwierdzenia.

en: @s: reset publishing options when cloned
pl: @s: przywróć ustawienia domyślne opcji publikowania po klonowaniu

en: Content types that are not to be cloned - omitted due to incompatibility
pl: Typy zawartości, które nie mają być klonowane - ominięte ze względu na niekompatybilność

en: Select any node types which should <em>never</em> be cloned. Typically you should will want to select here all node types for which cloning fails (e.g. image nodes).
pl: Wybierz dowolny typ węzła, który nie powinien <em>niegdy</em> być klonowany. Zazwyczaj będziesz chciał tutaj wybrać wszystkie typy węzłów dla których klonowanie zakończy się niepowodzeniem (np. węzły obrazu).

en: Are you sure you want to clone %title?
pl: Czy na pewno chcesz sklonować %title?

en: Clone of !title
pl: Klon !title

en: The clone module allows users to make a copy of an existing node and then edit that copy. The authorship is set to the current user, the menu and url aliases are reset, and the words "Clone of" are inserted into the title to remind you that you are not editing the original node.
pl: Moduł klonowania pozwala użytkownikom na stworzenie kopii istniejącego węzła, a następnie na edycję tej kopii. Autorstwo jest przypisane aktualnemu użytkownikowi, menu oraz aliasy url zostają zresetowane, a słowa "Klon" zostają wstawione do tytułu, aby przypomnieć, że nie edytujesz pierwotnego węzeła.

en: Users with the "clone node" permission can utilize this functionality. A new tab will appear on node pages with the word "Clone".
pl: Użytkownicy z uprawnieniem do "klonuj węzeł" mogą użyć tej funkcji. Pojawi się nowa karta na stronach węzłów o nazwie "Klonuj".

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
pl: Ten klon nie zostanie zapisany w bazie danych dopóki go nie zatwierdzisz.

en: Allows users to clone (copy then edit) an existing node.
pl: Zezwól użytkownikom na klonowanie (kopia, potem edycja) istniejącego węzła.

en: Clone link
pl: Odnośnik do klonowania

en: Provide a simple link to clone the node.
pl: Dostarcza prosty odnośnik w celu klonowania węzła.

en: clone
pl: duplikuj

en: Clone content
pl: Klonuj zawartość
