Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Clone
th: โคลน
