Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Node
ar: العقدة

en: Clone
ar: استنساخ

en: clone
ar: استنساخ
