Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Node
bg: Материал
