Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Node
gl: Nodo

en: Clone
gl: Clonar

en: clone
gl: clon
