Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Clone
he: שכפול

en: Clone of !title
he: שכפול של !title

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
he: עותק זה לא ירשם בבסיס הנתונים כל עוד לא תתבצע שמירה.

en: Allows users to clone (copy then edit) an existing node.
he: מאפשר למשתמשים לשכפל (להעתיק ולערוך) פריט תוכן קיים.

en: clone
he: שכפול

en: Clone any node
he: שכפול כל תוכן

en: Clone own nodes.
he: שכפוך תוכן של המשתמש

en: Clone content
he: שכפול תוכן
