Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Node
ku: گرێ
