Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Omitted content types
nl: Genegeerde inhoudstypes

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Should the publishing options ( e.g. published, promoted, etc) be reset to the defaults?
nl: Moeten de publicatie-opties (bijv. gepubliceerd, aangeraden op de voorpagina, etc.) opnieuw worden ingesteld op de beginwaarden?

en: Method to use when cloning a node
nl: Methode te gebruiken bij het dupliceren van een node

en: Pre-populate the node form fields
nl: De node-formuliervelden vooraf invullen

en: Save as a new node then edit
nl: Node opslaan als een nieuwe node en daarna bewerken

en: Confirmation mode when using the "Save as a new node then edit" method
nl: Bevestigingsmethode wanneer de methode 'Node opslaan als een nieuwe node en daarna bewerken' wordt gebruikt

en: Require confirmation (recommended)
nl: Bevestiging vereisen (aanbevolen)

en: Bypass confirmation
nl: Bevestiging overslaan

en: @s: reset publishing options when cloned
nl: @s: publicatie-opties resetten bij dupliceren

en: Content types that are not to be cloned - omitted due to incompatibility
nl: Inhoudstypes die niet gedupliceerd mogen worden - genegeerd wegens incompatibiliteit

en: Select any node types which should <em>never</em> be cloned. Typically you should will want to select here all node types for which cloning fails (e.g. image nodes).
nl: Selecteer inhoudstypes die <em>nooit</em> gedupliceerd mogen worden. In de meeste gevallen zult u hier alle inhoudstypes willen selecteren waarbij het dupliceren niet lukt (bijv. afbeeldingsnodes).

en: Are you sure you want to clone %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt dupliceren?

en: Clone of !title
nl: Duplicaat van !title

en: The clone module allows users to make a copy of an existing node and then edit that copy. The authorship is set to the current user, the menu and url aliases are reset, and the words "Clone of" are inserted into the title to remind you that you are not editing the original node.
nl: De clone-module maakt het gebruikers mogelijk om een kopie te maken van een bestaande node die vervolgens bewerkt kan worden. De auteur van de node zal worden ingesteld op de huidige gebruiker, het menu en de URL-aliassen zullen opnieuw worden ingesteld, en de tekst 'Kopie van' zal worden toegevoegd aan de titel om duidelijk te maken dat niet de originele node wordt bewerkt.

en: Users with the "clone node" permission can utilize this functionality. A new tab will appear on node pages with the word "Clone".
nl: Gebruikers met de permissie 'node dupliceren' kunnen gebruik maken van deze functionaliteit. Een nieuwe tab genaamd 'Dupliceren' zal op node-pagina's verschijnen.

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
nl: Het duplicaat wordt pas opgeslagen wanneer u het formulier indient.

en: Allows users to clone (copy then edit) an existing node.
nl: Gebruikers toestaan om bestaande nodes te dupliceren (eerst kopiëren, daarna bewerken).

en: Clone link
nl: Link voor dupliceren

en: Provide a simple link to clone the node.
nl: Een eenvoudige link aanbieden om de node te dupliceren.

en: clone
nl: dupliceren

en: Clone menu links
nl: Menu-links dupliceren

en: Should any menu link for a node also be cloned?
nl: Moet de menulink voor een node (indien ingesteld) ook worden gedupliceerd?

en: This action will create a new node. You will then be redirected to the edit page for the new node.
nl: Deze actie maakt een nieuwe node aan. Hierna wordt u doorgestuurd naar de bewerkingspagina voor de nieuwe node.

en: Clone any node
nl: Alle nodes dupliceren

en: Clone own nodes.
nl: Eigen nodes dupliceren.

en: Node clone module
nl: Node clone-module

en: Clone content
nl: Inhoud dupliceren

en: Clone this !type
nl: !type dupliceren

en: Clone item
nl: Item dupliceren
