Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Clone
sk: Klonovať

en: Method to use when cloning a node
sk: Metóda klonovania uzla

en: Save as a new node then edit
sk: Uložiť ako nový uzol, potom editovať

en: Are you sure you want to clone %title?
sk: Naozaj chcete klonovať %title?

en: Clone of !title
sk: Klon !title

en: clone
sk: klonovať
