Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Node
sl: Vozlišče
