Node clone (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Node
sq: Nyjë
