Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Node
cy: Nod

en: Clone
cy: Clôn
