Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Clone
hr: Kloniraj
