Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Node
is: Nóða

en: Clone
is: Klóna

en: Clone of !title
is: klónn af !title

en: clone
is: klóna
