Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Node
km: ថ្នាំង
