Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Omitted content types
ml: ഒഴിവാക്കിയ ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Node
ml: നോഡ്
