Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Node
oc: Nosèl

en: Clone
oc: Clonar

en: clone
oc: clonar
