Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Node
tr: Düğüm

en: Clone
tr: Kopya
