Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Node
af: Mode
