Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Node
be: Вузел

en: clone
be: клянаваць
