Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Node
eo: Nodo
