Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Omitted content types
hi: छोड़ी गई सामग्री प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Node
hi: नोड
