Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Omitted content types
hu: Mellőzött tartalomtípusok

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Node
hu: Tartalom

en: Clone
hu: Klónozás

en: Should the publishing options ( e.g. published, promoted, etc) be reset to the defaults?
hu: A közzétételi beállítások (például közzétett, főoldalon kiemelt stb.) legyenek alapértelmezettre állítva?

en: Method to use when cloning a node
hu: Tartalom klónozásának módja

en: Pre-populate the node form fields
hu: Tartaloműrlap mezői előre ki vannak töltve

en: Save as a new node then edit
hu: Mentés új tartalomként, majd szerkesztés

en: Confirmation mode when using the "Save as a new node then edit" method
hu: Megerősítés módja „Mentés új tartalomként, majd szerkesztés” lehetőség választása esetén

en: Require confirmation (recommended)
hu: Kötelező megerősítés (ajánlott)

en: Bypass confirmation
hu: Kihagyható megerősítés

en: @s: reset publishing options when cloned
hu: @s: közzétételi információk alapértelmezettre állítása klónozáskor

en: Content types that are not to be cloned - omitted due to incompatibility
hu: Tartalomtípusok, amelyek nem klónozhatók - inkompatibilitás miatt kizárva

en: Are you sure you want to clone %title?
hu: %title című tartalom klónozható?

en: Clone of !title
hu: !title klónja

en: The clone module allows users to make a copy of an existing node and then edit that copy. The authorship is set to the current user, the menu and url aliases are reset, and the words "Clone of" are inserted into the title to remind you that you are not editing the original node.
hu: A <em>Clone</em> modul lehetővé teszi létező tartalmak lemásolását és szerkesztését. A szerző az aktuális felhasználó lesz. A menü és az útvonalálnév törölve lesz. A cím végéhez hozzá lesz fűzve a „ klónja” szó, hogy lehessen tudni, nem az eredeti tartalom van szerkesztés alatt.

en: Users with the "clone node" permission can utilize this functionality. A new tab will appear on node pages with the word "Clone".
hu: A „tartalom klónozása” jogosultsággal rendelkező felhasználók használhatják ezt a funkciót. Egy új „Klónozás” feliratú fül fog megjelenni a tartalom nézetekor.

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
hu: A klón addig nem íródik be az adatbázisba, amíg a tartalom nem lett mentve.

en: Allows users to clone (copy then edit) an existing node.
hu: Lehetővé teszik létező tartalmak klónozását (másolás majd szerkesztés).

en: Clone link
hu: Klónozó hivatkozás

en: Provide a simple link to clone the node.
hu: Egy klónozó hivatkozást ad a tartalomhoz.

en: clone
hu: klónozás

en: Clone menu links
hu: Menüpontok klónozása

en: Should any menu link for a node also be cloned?
hu: A tartalomra hivatkozó menüpontok is klónozva legyenek?

en: This action will create a new node. You will then be redirected to the edit page for the new node.
hu: Új tartalom fog létrejönni a művelet során. Az új tartalom szerkesztői oldalára lesz átirányítva a böngésző.

en: The original node
hu: Az eredeti tartalom
