Node clone (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Omitted content types
lt: Nepriskirti turinio tipai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Node
lt: Mazgas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Pre-populate the node form fields
lt: Iš anksto užpildyti naujo įrašo formos laukus

en: Bypass confirmation
lt: Praleisti patvirtinimą

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
lt: Ši įrašo kopija nebus išsaugota duomenų bazėje, kol nepateiksite.

en: Clone link
lt: Klonavimo nuoroda

en: clone
lt: klonuoti

en: Clone menu links
lt: Klonuoti meniu nuorodas

en: Clone content
lt: Klonuoti turinį
