Node clone (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Node
ast: Noyu
