Node clone (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Omitted content types
ca: Tipus de contingu omesos

en: Yes
ca: Sí

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Clone
ca: Clona

en: Clone of !title
ca: Còpia de !title

en: clone
ca: clona

en: Clone content
ca: Clonar aquest contingut
