Node clone (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Node
eu: Nodoa

en: Clone
eu: Klonatu
