Node clone (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Clone
id: Kloning

en: clone
id: Klon
