Node clone (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Node
mr: शाखा
