Node clone (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: General settings
ro: Setări generale

en: Node
ro: Nod

en: Clone
ro: Clonare
