Node clone (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Clone
ta: போலிகை
