Node clone (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Node
et: Postitus

en: Clone
et: Klooni

en: clone
et: klooni
