Node clone (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Node
kk: Түйін
