Node clone (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Node
ne: नोड
