Node clone (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Clone
fa: تکثیر سازی
