Node clone (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Omitted content types
uk: Виключені типи публікацій

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Node
uk: Матеріал

en: Clone
uk: Клонувати

en: Should the publishing options ( e.g. published, promoted, etc) be reset to the defaults?
uk: Використовувати для настроювань публікації (Опублікувати, Поміщати на головну і т.д.) значення базово?

en: Method to use when cloning a node
uk: Метод, використовуваний при клонуванні матеріалу

en: Pre-populate the node form fields
uk: Попереднє заповнення полів форми матеріалу

en: Save as a new node then edit
uk: Зберегти як новий матеріал і редагувати

en: Confirmation mode when using the "Save as a new node then edit" method
uk: Режим підтвердження при використанні методу "Зберегти як новий матеріал і редагувати"

en: Require confirmation (recommended)
uk: Вимагати підтвердження (рекомендується)

en: Bypass confirmation
uk: Обхід підтвердження

en: @s: reset publishing options when cloned
uk: @s: скидати настроювання публікації при клонуванні

en: Content types that are not to be cloned - omitted due to incompatibility
uk: Містить типи, які не будуть клоновані - пропущені через несумісність

en: Are you sure you want to clone %title?
uk: Ви дійсно бажаєте клонувати %title?

en: Clone of !title
uk: Клонувати !title

en: This clone will not be saved to the database until you submit.
uk: Цей клон не буде збережений в базі даних доти, поки ви не підтвердите.

en: Allows users to clone (copy then edit) an existing node.
uk: Дозволяє користувачам клонувати існуючі матеріали.

en: Clone link
uk: Клонувати посилання

en: Provide a simple link to clone the node.
uk: Пряме посилання на клонування даного матеріалу.

en: clone
uk: клонувати

en: Clone any node
uk: Клонування будь-яких матеріалів

en: Clone own nodes.
uk: Клонування власних матеріалів

en: Node clone module
uk: Модуль Клонування матеріалів

en: Clone content
uk: Клонувати вміст

en: Node clone
uk: Клонування матеріалів

en: Clone this !type
uk: Клонувати !type

en: After cloning a node
uk: Після клонування матеріалу
