Node Convert (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: - Please choose -
af: - Kies asseblief -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
af: Die item %forum is slegs 'n houer vir forums. Selekteer asb. een van die forums daaronder.

en: create a new book
af: skep 'n nuwe boek
