Node Convert (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Book
ar: الوثيقة

en: Select a layout
ar: حدد التنسيق

en: Node
ar: العقدة

en: Create
ar: أنشئ

en: Template
ar: القالب

en: Property
ar: الخاصية

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: Convert
ar: تحويل

en: - Please choose -
ar: - اختر رجاء -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
ar: ‏%forum مجرد حاوية للمنتديات. من فضلك اختر واحدا من المنتديات الموجودة تحته.

en: create a new book
ar: إنشاء وثائق جديدة

en: Your page will be a part of the selected book.
ar: ستكون صفحتك جزء من الوثيقة المختارة.
