Node Convert (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Select a layout
az: Şalon seç

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: Convert
az: Çevirmək

en: Your page will be a part of the selected book.
az: Səhifəniz seçilmiş kitabın bir hissəsi olacaq.
