Node Convert (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Book
bs: Knjiga

en: Node
bs: Nod

en: Convert
bs: Pretvori

en: - Please choose -
bs: - Izaberite -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
bs: Stavka %forum je samo kontejner za forume. Molimo označite neki od foruma ispod ovog.

en: create a new book
bs: kreiraj novu knjigu

en: Your page will be a part of the selected book.
bs: Vaša stranica će biti dio odabrane knjige.
